Varrónő (Budapest)

Budapest

A dinamikusan bővülő ruhaszerviz hálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Varrónő

Elvárások:

  • Pályakezdő szakmunkás végzettség, vagy varrási gyakorlat,
  • Minőségi igényes munkavégzés,
  • Kézügyesség,
  • Megbízhatóság

Feladatok:

  • Ruhajavítási feladatokon kívül embléma felvarrás és magas minőségű, egyedi női felsőruházat készítése

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Embléma fel varrónő - nettó 220.000 Ft/hó (XXII. Budapest Sóhaj utca 10.),
  • Ruhajavító - nettó 220.000 Ft/hó (XI. Budapest Savoya Park),
  • Varrónő - nettó 250.000 Ft/hó (XXII. Budapest, Sóhaj utca 10.),
  • Heti munkaidő 37,5 óra, váltott munkaidő beosztással,
  • Családias légkör,
  • Klimatizált munkahely és csendes motorokkal szerelt varrógépek, ,
  • Szívesen látunk kisgyermekes anyukákat és nyugdíjasokat is.,
  • Az első személyes találkozáskor egy rövid 30-40 perces próbavarrás után tudjuk megbeszélni a munkabérrel kapcsolatos elvárásait és azt, hogy milyen munkaidő beosztást tud vállalni.

Budapest