Vasúti járművezető és munkagépkezelő gyakornok (Budapest)

Mindig is érdekelték a gépek és a különleges járművek? Szeretné vezetni és irányítani vasútépítő, vágány- és kitérőszabályozó nagygépeinket? Legyen a munkatársunk! Várjuk jelentkezését, és a legjobb szakemberektől sajátíthatja el ezt a különleges szakmát! Jelentkezzen szakmai tapasztalat nélkül is, mert hisszük, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

Vasúti járművezető és munkagépkezelő gyakornok

Feladatok

  • a vasúti gép közlekedésekor járművezetői tevékenységet végez
  • kötöttpályás jármű nehézgépkezelői feladatot lát el, üzemelteti a rábízott munkagépeket
  • ellenőrzi a munkavégzés megkezdése előtt a rábízott munkagép alkalmasságát műszakilag, munka-, tűz- és balesetvédelmi szempontból
  • átvizsgálja a munkagépet, karbantartja a munka befejezésekor és gondoskodik annak biztonságos tárolásáról

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • szakirányú képzésen való részvétel vállalása Jászkiséren (a tanfolyam ideje alatt szállást biztosítunk)
  • munkavégzés helye: országos, a téli karbantartás idején Jászkisér és Budapest

Előnyök

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Amit ajánlunk továbbá:
  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
  • önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest