Végellenőr 4 műszakban (Lukácsháza)

Végellenőr 4 műszakban

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk VÉGTERMÉK ELLENŐR munkatársakat 4 MŰSZAKOS munkarendbe KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL!

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Feladatok

  • Statisztikai vizsgálat végtermékeken
  • Statisztikai vizsgálat végtermékeken kozmetikai szempontból a szabványoknak és elvárásoknak megfelelően
  • Késztermékek geometriai megfelelőségének mérése mérőműszerekkel
  • Funkcionális vizsgálatok a végterméken
  • Mérőberendezések szakszerű használata, hitelesítése
  • A használt szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • Dokumentáció megfelelő kitöltése
  • Eltérések kezelése

Elvárások
  • Középiskolai végzettség
  • 1-3 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat (GMP ismeret előny)
  • MS Office csomag ismerete
  • SAP ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz dokumentáció

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza