Vegyész / Vegyészmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Országos Meteorológiai Szolgálat

Megfigyelési Főosztály Levegőtisztaság-védelmi Referencia Központja

felsőfokú végzettséggel rendelkező VEGYÉSZ/VEGYÉSZMÉRNÖK

munkatársat keres kormányzati szolgálati jogviszonyba

Feladatok

  • Környezeti levegő minták előkészítése, analízise
  • Laboratóriumi nagyműszeres mérések elvégzése (GC-MS, ICP-OES, AAS, IC)
  • Eredmények feldolgozása és kiértékelése, jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete, biztonságos használata

Előnyök

  • releváns tapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Bérezés megállapodás szerint. További juttatások, valamint a munkarend és a munkavégzés egyéb körülményei a 2018. évi CXXV, a kormányzati igazgatásról szóló törvényben meghatározottak szerint.

Munkavégzés helye

1181 Budapest, Gilice tér 39.

Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest