Vevői kapcsolattartó (Győr)

(GYMS megye)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező  kollégát a következő pozícióba:

Vevői kapcsolattartó

Feladatok

  • Vevői igények napi felügyelete, hosszú távú elemzése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Beérkező lehívások felvitele a cég vállalatirányítási rendszerébe
  • Fellépő hibák javítása
  • Szállítási problémák esetén a megoldás koordinációja
  • Részvétel telefonos konferenciákon (idegen nyelven)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban, autóiparban szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Folyékony német ÉS angol nyelvtudás
  • SAP ismerete

Előnyök

  • Felsőfokú logisztikai végzettség

Munkavégzés helye

  • Győr, Mosonmagyaróvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr