Vevői minőségügyi mérnök (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Vevői minőségügyi mérnök

Leírás

Debreceni, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Vevői minőségügyi mérnök pozícióba.

Feladatok

  • napi szintű kapcsolattartás a vevővel és a termeléssel
  • reklamációk kivizsgálásának koordinálása
  • hibaokok meghatározása a társosztályokkal együttműködve
  • javítóintézkedések bevezetése, intézkedések státuszának nyomon követése
  • vevői auditok megszervezése (felkészülés és koordinálás)
  • kimutatások, elemzések elkészítése

Elvárások
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • előny: német nyelvtudás
  • minőségügyi módszerek ismerete (8D, FMEA, Control Plan, PPAP stb.)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • rugalmas, nyitott, határozott személyiség
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk
  • versenyképes juttatási csomag
  • multinacionális környezet
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen