Vezérigazgatósági/személyi asszisztens (Budapest)

(AG)

Megbízónk, egy a média területén működő magyarországi gazdasági társaság munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

VEZÉRIGAZGATÓSÁGI/SZEMÉLYI ASSZISZTENS

FELADATOK:
  • Angol és magyar nyelvű kapcsolattartás szóban és írásban, tárgyalások, egyeztetéseinek előkészítése, megszervezése, emlékeztetők, összefoglalók elkészítése
  • Kapcsolattartás a vezérigazgató feladatának végrehajtásához fontos intézmények képviselőivel, titkárságaival, szakintézményekkel
  • Belső és külső megbeszélések tervezése és szervezése
  • A vállalat rendezvényeihez kapcsolódó titkársági feladatok ellátása (pl. meghívók küldése e-mailen ill. postai úton, meghívottak tájékoztatása)
  • A Titkárságra érkező dokumentumok, küldemények érkeztetése, iktatása az irat-és szerződéskezelő rendszerben
  • Nyilvántartások vezetése, adatbázisok feltöltése, rendszeres frissítése, határidőnaplók vezetése. A titkárságon fellelhető dokumentumok rendszerezése és rendben tartása
  • Az iroda működéséhez kapcsolódó beszerzések bonyolítása, különösen az irodaszerek, reprezentációs eszközök, gyógyszerek beszerzése
ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú végzettség
  • Számitógép felhasználói alapismeretek
  • Vidám, proaktív személyiség
  • Határozott fellépés, udvarias, segítőkész hozzáállás
  • Rugalmasság, kiváló adminisztrációs készségek
  • Titkársági, asszisztensi munkakörben ellátott tapasztalat előny
  • Középfokú, vagy annak megfelelő szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
AMIT AJÁNLUNK:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi környezet
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, munkaidő 9-18 óráig

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar, valamint angol és/vagy német
nyelvű önéletrajzát!
Budapest