Vezető beruházási projektmenedzser (Szeged)

Vezető beruházási projektmenedzser

Feladatok

  • Főelosztóhálózati, alállomás építési és rekonstrukciós projektek koordinációja, a meghatározott feladatok és erőforrások összeállítása
  • A csoport által végzett támogatott (uniós és magyar) és nem támogatott projektek előírásoknak megfelelő elszámolás biztosítása és felügyelete
  • A kiemelt beruházási munkák elvégzéséhez szükséges bejárások lebonyolítása és jegyzőkönyvben történő dokumentálása
  • A kivitelezési munkaterület átadásának megszervezése és lebonyolítása a megrendelő, a kivitelező, és az üzemeltető közreműködésével
  • Az építendő hálózat nyomvonal kitűzésének helyességének ellenőrzése, a munkavégzéshez szükséges kiviteli terv és engedélyek átadása a kivitelezőnek
  • Az engedélyezett kiviteli terveknek, a szabványoknak és a vonatkozó szabályozásnak történő megfelelőség ellenőrzése
  • Az építési naplóbejegyzések és a kivitelezést érintő reklamációk figyelemmel kísérése, a feltárt problémák, hiányosságok megszüntetése
  • A felmerülő tervmódosítási igény bejegyzése az építési naplóba, szükség esetén tervezői művezetés elrendelése
  • A biztonságos munkavégzés személyi és tárgyi feltételeinek ellenőrzése

Elvárások

  • Villamosmérnök diploma, erősáramú szakirányú végzettség
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat, 1 év vezetői / projektmenedzseri tapasztalat
  • Szakirányú sajátos műszaki ellenőr I. képesítés
  • Érvényes Műszaki kamarai jogosultsági bejegyzés
  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Proaktivitás
  • Kiváló együttműködési képesség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási csomag
  • Évi 8 óra fizetett távollét orvosi szűrővizsgálatra
  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségek

Munkavégzés helye

Szeged vagy Kecskemét

Szeged