Villamosmérnök (Kecskemét)

Villamosmérnök

Leírás

Kecskeméti, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Villamosmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Az összes elektromos és létesítményi gép és berendezés karbantartásának irányítása a gyárban,
  • Az állásidők és a termelési idők elemzése és a megfelelő intézkedések végrehajtása a beosztottakkal együtt,
  • A karbantartási tervek készítése, végrehajtása és irányítása,
  • A megelőző létesítmény karbantartási rendszer működtetése,
  • A tartalékalkatrész raktár és a nélkülözhetetlen alkatrészek beszerzésének ellenőrzése,
  • Az elektromos karbantartási folyamatok fejlesztése,
  • Ellenőrzi a külső elektromos munkálatokat végző cégek munkáját és tevékenységét a gyárban,
  • Megőrzi és kezeli a szükséges elektromos dokumentációkat és PLC programokat.

Elvárások
  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség,
  • Ipari, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás,
  • PLC programozási ismeret.

Amit kínálunk
  • Rugalmas, irodai beosztás,
  • Kreatív, kihívásokkal teli feladatok,
  • Versenyképes alapbért és alapbéren felüli juttatások,
  • Nemzetközi munkakörnyezet,
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét