VII. kerület, Erzsébet körút - Boltvezető helyettes (Budapest)

VII. kerület, Erzsébet körút - Boltvezető helyettes

Feladatok

  • Szeretsz tanácsot adni a megfelelő termékkel kapcsolatban? Nálunk mindig lesz olyan vásárló, aki kíváncsi lesz a véleményedre.
  • Zöldségekkel és húsokkal csak az otthonodban szeretnél foglalkozni? Nálunk nincs frissáru.
  • kasszázás – kasszás programunkra mindenkit megtanítunk
  • készletgazdálkodás – automata rendelési rendszer segíti a munkádat
  • aktuális akciók előkészítése és nyomon követése
  • lejárati idők figyelése
  • Te lehetsz az, aki a drogéria világában útbaigazíthatod a vásárlókat. Mi nem raklapozunk, könnyen guruló rolli kocsiból pakolunk. Meglévő vezetői gyakorlatod a Rossmann Akadémiánk által tovább fejlődhet. Ne aggódj, nem hagyunk, hogy elvessz a betanulás közben, egy csapatként segítünk a munkád elején. Ha rend és tisztaságmániás vagy, nálunk a helyed!

Elvárások

  • rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • beosztással kapcsolatos információk: négyhavi munkaidő keretben dolgozunk, egyenlőtlen időbeosztással. Egy héten belül változó műszakok vannak. Átlag két pihenőnap van minden héten, melyből az egyik nap mindig hétvégére esik
  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • rend, tisztaság és jóillat vár
  • egy hónapra előre megvan a munkaidő beosztásod
  • jól felszerelt konyha és szociális helyiség vár
  • termékeink kedvezményeit elsőként élvezheted
  • hetente meglepünk egy-egy ajándéktermékkel
  • nem kell békáznod a boltba
  • időnként bulizni és sportolni járunk
  • alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk
  • biztos marad a munkahelyed, még bizonytalan helyzetben is
  • folyamatosan vigyázunk a családod és a te egészségedre
  • nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociáliscsomag, egészségügyi csomag, stb.)

Munkavégzés helye

Budapest, Erzsébet krt. 19.

Budapest