Villamos hálózatszerelési projektvezető (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Villamos hálózatszerelési projektvezető

Leírás

Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Munka ütemének és minőségének ellenőrzése
  • Költséghatékony munkavégzés biztosítása
  • Naprakész adminisztráció vezetése
  • Vezetői ellenőrzések lebonyolítása
  • Alvállalkozókkal való egyeztetés
  • Átadási dokumentáció elkészítése, műszaki átadáson való részvétel

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat villamos hálózatszerelés terén
  • B kategóriás jogosítvány, járművezetési rutin
  • Magabiztos Excel tudás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, proaktivitás
  • Vezetői tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Változatos, izgalmas szakmai feladatok
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs