Villamos karbantartó (Sajóbábony)

A hirdetés már lejárt!

Villamos karbantartó

Leírás

Habszivacs gyártással foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnercégünk részére kollégát keresünk Villamos karbantartó munkakörbe kollégát.

Feladatok

  • Folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek, vagy automatizált berendezések összeszerelése, építése, beüzemelése, üzemeltetése, karbantartása,
  • Felmerülő üzemzavarok meghatározása és elhárítása.
  • Részvétel a termelő gépek, géprendszerek és berendezések működtetésében, telepítésében, szerelésében és karbantartásában;
  • Ipari műszerezés, vezeték- és vezérlőrendszerek telepítése, karbantartása és módosítása
  • Különböző fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötése
  • Villamos berendezések napi, ütemezett karbantartása, javítások elvégzése.
  • Létesítmények és berendezések műszaki állapotának figyelemmel kisérése
  • Nyilvántartások, dokumentációk naprakész vezetése
  • Segítség nyújtása folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében

Elvárások
  • Villamosipari technikus, automatizálási technikus, elektronikai műszerész, vagy villanyszerelő végzettség
  • Folyamatszabályozási és irányítástechnikai ismeretek
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Villamos kapcsolási rajz és tervrajzok értelmezése, műhelypéldány elkészítése
  • MS Office (Word és Excel) felhasználói szintű használata
  • Termelő cégnél karbantartóként, meghibásodások javításában szerzett tapasztalat
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
  • PLC vagy mikrovezérlő programozási ismeretek;
  • Gépészeti ismeretek;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Alapszintű kommunikáció angol, vagy német nyelven;

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítmény prémium
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Multinacionális háttér

Munkavégzés helye

Sajóbábony

Sajóbábony