Villamos karbantartó (gépkarbantartás) (Veszprém)

Villamos karbantartó (gépkarbantartás)

Leírás

Munkatársat keresünk VESZPRÉMI megbízónk részére Villamos karbantartó pozícióba.

Feladatok

  • Gyártóberendezések, egyedi célgépek és CNC szerszámgépek elektronikai rendszerének hibakeresése, javítása és működőképességük fenntartása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
  • Üzemzavar elhárítása, javítási és felújítási feladatok ellátása
  • Géplakatos kollégák munkájának támogatása
  • Fejlesztési javaslatok a visszatérő problémák megelőzésére
  • Karbantartáshoz szükséges tartalék alkatrészek kezelése

Elvárások
  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő/ technikusi)
  • Karbantartási területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Elektromos rajzok és műszaki dokumentációk értelmezése
  • Automatizálási környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:
  • PLC vezérlések ismerete (Siemens, Omron, Fanuc, Schneider)
  • Villamos hajtásrendszerek ismerete
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Emelőgép/targonca jogosítvány

Amit ajánlunk
  • Cafetéria: nettó 20.000 forint
  • Évközi hűségbónusz
  • Év végi jelenléti bónusz
  • Bejárás támogatása: veszprémi munkatársaknak!
  • Gépjármű támogatás/ Buszbérlet támogatás
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Családias, támogató légkör
  • Műszakpótlék

Elérhetőség:
+36204746284 vagy +3688567325

[email protected]

Irodánk: Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém