Villamos karbantartó (Esztergom régió) (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk leendő kollégát egy európai tulajdonban lévő nemzetközi gyártó vállalat részére,

az alábbi pozícióba:

Villamos karbantartó (Esztergom régió)

Feladatok

  • Nyomásos öntőgépek javítása/ hiba elhárítása;
  • Megmunkáló üzemi gépek javítása/hiba elhárítása;
  • Megelőző karbantartások elvégzése.

Elvárások

  • Középfokú villanyszerelői végzettség
  • Automatizált gépsorok villamos karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat
  • Nyitottság 3 műszakrend végzésére
  • Készenlét vállalása

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés és juttatási rendszer
  • Teljesen új géppark, megbízható technológia
  • Stabil, növekvő megrendelés állomány, ami szintén a stabilitást jelenti a leendő kolléga számára

Előnyök

  • Technikusi végzettség
  • 6 tengelyű robot üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Esztergom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Esztergom