Villamos Karbantartó Mérnök (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Villamos Karbantartó Mérnök

Feladatok

  • Karbantartás működésének és a beosztott technikusok támogatása;
  • Villamos hibák azonnali javítása, a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása;
  • Gyártó berendezések villamos karbantartási, fejlesztési munkáinak irányítása, támogatása;
  • Megelőző karbantartások tervezése, állásidő elemzések, javító intézkedések készítése;
  • Tervezett karbantartások ütemezése, előkészítése, koordinálásában történő aktív részvétel;
  • Karbantartási költségek kontrollálása, nyomon követésében való részvétel. Éves karbantartási költség terv előkészítése villamos területen;
  • Az auditok során a karbantartással kapcsolatos elvárások teljesítése;
  • Fejlesztésekhez, új projektekhez kapcsolódó feladatok, eljárások, munkautasítások készítése;
  • Fejlesztési és költséghatékonyság növelő ötletek kidolgozása;
  • Kapcsolattartás szervizekkel, alvállalkozókkal, alkatrész beszállítókkal, szerviz szerződések előkészítése;
  • Berendezések telepítésével, épületek bővítésével kapcsolatos villamos munkáinak támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office);
  • Jó elemző képesség;
  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség, proaktív hozzáállás;
  • Karbantartási területen szerzett 3-5 év tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Work-Life Balance
  • Izgalmas feladatok
  • Modern munkakörnyezet

Előnyök

  • SAP felhasználói szintű ismerete;

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár