villamos karbantartó mérnök (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

a legkorszerűbb technológiával felszerelt, elektromos autók akkumulátor alapanyag-gyártásával foglalkozó partnerünk mérnöki csapatába keresek VILLAMOS KARBANTARTÓ MÉRNÖKÖT

villamos karbantartó mérnök

Feladatok

mit csinál partnerünknél a VILLAMOS KARBANTARTÓ MÉRNÖK?

  • szakmailag támogatja a technikusokat és a karbantartás működését, koordinálja az erőforrásokat, új létesítések és bővítések esetén aktív résztvevő
  • tartja a kapcsolatot az alkatrészbeszállítókkal, szervizekkel, alvállalkozókkal, ehhez előkészíti a szerviz szerződéseket
  • irányítja és támogatja a gyártóberendezések villamos karbantartási, fejlesztési munkáit
  • azonnal javítja/javíttatja a villamos hibákat, és biztosítja a folyamatos termelés feltételeit
  • megtervezi a megelőző karbantartásokat, állásidőt elemez, valamint előkészíti, ütemezi a tervezett karbantartásokat
  • kialakítja az LO/TO/TO utasítások rendszerét a villamos területen
  • feladatokat, eljárásokat, munkautasításokat készít fejlesztésekhez, új projekthez
  • karbantartási költségek kontrollja, továbbá előkészíti az éves karbantartási költségtervet saját területén
  • teljesíti az auditok során a karbantartással kapcsolatos elvárásokat
  • előkészíti az épülő gyártócsarnok bővítési projektmunkáit, kapcsolatot tart a beruházóval
  • fejlesztési és költséghatékonyságot növelő ötleteket dolgoz ki

Követelmények

az alábbi elvárásokat támasztja partnerünk a jelentkezők felé:

  • villamosmérnök diploma
  • 3-5 év nemzetközi gyártókörnyezetben szerzett karbantartási tapasztalat
  • középfokú aktív angol nyelvtudás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Siemens PLC programozási, hibakeresési ismeretek (a MITSUBISHI PLC előny!)
  • felhasználói SAP tudás
  • jó elemző és problémamegoldó készség
  • rugalmas és proaktív hozzáállás
  • jól kommunikál és csapatmunkában is erős jelentkező
  • előnyt jelent ha NC/CNC gépek karbantartását csináltad már vagy MES rendszerekkel is dolgoztál már

Amit kínálunk

az alapbéren felül a következő juttatási elemeket nyújtja partnerünk:

  • SZÉP kártya az első hónaptól
  • jelenléti bónusz
  • bejárási támogatás - 55 Ft/km
  • étkezési hozzájárulás
  • születésnapi, házassági évfordulós ajándékkártya
  • iskolakezdési támogatás
  • rendszeres oktatások, szakmai tanfolyamok

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya