Villamosmérnök (Sátoraljaújhely)

Partnerünk közel 1000 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Villamosmérnök

Feladatok

  • A termelő gépek (öntő-, megmunkáló gépek, robotok, célgépek) folyamatos működésének biztosítása villamos oldalról
  • Hibafeltárás és elhárítás
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Egyedi gépek építése
  • PLC programok (Siemens, Omron) módosítása, írása
  • Javaslattétel a termelőberendezések hatékonyságának növelésére.

Követelmények

  • Szakirányú felsőfokú végzettség villamosmérnök/mechatronikai mérnökként és 1-3 év tapasztalat
    VAGY
  • Középfokú szakirányú végzettség és minimum 5 éves szakmai tapasztalat villamos karbantartás területén (PLC program ismerete)
  • Rugalmasság, önállóság, analitikus gondolkodásmód
  • Öntő és megmunkáló gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
    Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Havi prémium
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas szakmai tréninglehetőségek

Munkavégzés helye

Sátoraljaújhely