Villamosmérnök (Kistelek)

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális gyártópartnerünk megbízásából munkatársat keresünk kisteleki munkavégzési hellyel Villamosmérnök pozícióba!

Villamosmérnök

Feladatok

  • Karbantartási csapat irányítása
  • Az ipari gyártógépek, berendezések felügyelete, állapotuk ellenőrzése, hibák elhárítása
  • A berendezések kihasználtságának elemzése, riportálása, akciótervek készítése
  • Havi és megelőző karbantartási terv összeállítása, kezelése, fejlesztése, karbantartási dokumentáció
  • Meghibásodás esetén hibakeresés, programozás
  • Karbantartási igények felmérése, pótalkatrészek beszerzése
  • Részvétel és támogatás géptelepítéseknél
  • Havi karbantartási tervek összeállítása
  • Termeléshatékonysági javítások végrehajtása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, társosztályokkal

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség
  • Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jártasság PLC vezérelt gépek karbantartásában
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, megoldásorientált szemléletmód
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Magas színvonalú gyártókörnyezet
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Szakmai továbbképzések
  • Komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, egészségbiztosítás, bejárás támogatás)

Munkavégzés helye

Kistelek

Kistelek