Villamosmérnök (Budapest)

Ügyfélszolgálat

Cseh nyelvű kapcsolattartó

Az energia szektorban működő multinacionális ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk folyékony cseh nyelvtudással rendelkező munkatársakat!

Feladatok / Job description

  • Bejövő hívások, faxok és e-mailek kezelése/feldolgozása
  • Az ügyfelektől érkező panaszok fogadása és a problémák megoldása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és belső releváns osztályokkal
  • A bejövő adatok rögzítése és ezek helyességének ellenőrzése a rendszerben
  • Riportok és beszámolók készítése

Elvárások / Requirements

  • Minimum fél év ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat, esetleg pályakezdő
  • Folyékony, aktív cseh nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk / What we offer

  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Külföldi tréninglehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest