Villamosmérnök (16-2880) (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Villamosmérnök (16-2880)

Nagy ütemben fejlődő, innovatív elektronikai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Projektekben való aktív részvétel, azok menedzselése,
  • Árajánlatok készítése,
  • Gyártás támogatása,
  • Villamosrajz használatából anyaglisták készítése,
  • Tesztelés során felmerülő problémák megoldása,
  • Megrendelőkkel és az anyavállalattal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron vármegye