Villamosmérnök (16-2904) (Budapest)

Villamosmérnök (16-2904)

Nemzetközi érdekeltségű, Magyarországon piacvezető, stabil pénzügyi alapokon nyugvó partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Saját fejlesztésű, okos elektronikus készülékek hardware és software konfigurálása vevői igények alapján,
  • Projektekkel, megrendelésekkel kapcsolatos műszaki támogatás biztosítása,
  • Tesztkörnyezet felállítása, tesztek elvégzése specifikációk alapján,
  • Külföldi kiküldetéseken való részvételi lehetőség.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • Villamosenergia-rendszerek vagy energetika területén szerzett ismeret.

Amit kínálunk

  • SZÉP kártya,
  • Céges laptop, mobiltelefon,
  • Egészségpénztári hozzájárulás,
  • Bónusz rendszer,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Hybrid munkavégzés,
  • Későbbiekben egyéni megállapodás alapján céges autó
  • Befogadó, támogató, nagy szaktudással rendelkező csapat.

A munkavégzés helye

Budapest,Pest vármegye

Budapest