Villamosmérnök gyakornok (Visonta)

Villamosmérnök gyakornok

A társaság erőmű, bánya villamos üzemeltetési és karbantartási területein az alábbi szerteágazó feladataival ismerkedhetnek meg:

Feladatok

  • Műszaki projektek villamos munkáinak előkészítésében való részvétel
  • Futó projekteben való becsatlakozás, aktív előkészítő munka, végrehajtáshoz szükséges anyagok meghatározása
  • Alállomási ismeretek gyakorlati alkalmazása
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózatok telepítése / üzemeltetése
  • PLC rendszer üzemeltetése, PLC programozás SCADA rendszerek üzemeltetése
  • Villamos Vezérlés- és Szabályozástechnikai műhely:
  • Közép- és nagyfeszültségű berendezések energia ellátását biztosító villamos hálózat szekunder elemei és azok karbantartása.
  • Turbina villamos segédüzemi berendezések és azok karbantartása
  • Kazán és tűztér villamos berendezések és azok karbantartása.
  • Víz, gőz, füstgáz útvonalak elzáró és szabályozó berendezések és azok karbantartása.
  • Füstgáz kéntelenítő, gipszelőállító és szállító berendezések és azok karbantartása.
  • Szénszállító szalagok, szalagmérlegek és vezérlései és azok karbantartása.
  • Installációs műhely:
  • Közép- és nagyfeszültségű berendezések energia ellátását biztosító villamos hálózat primer elemei és azok karbantartása.
  • 0,4kV-os feszültségű berendezések energia ellátását biztosító villamos hálózat elemei és azok karbantartása.
  • Villamos motorok és általuk hajtott berendezések SPM rezgés diagnosztikája.
  • Világítási hálózat berendezései és azok karbantartása.
  • ELEX Porleválasztó berendezés és annak karbantartása.
  • Méréstechnikai műhely:
  • Környezetvédelmi mérések, kilépőfüstgáz mérőrendszer (MCS100) üzemeltetése, karbantartása.
  • SNCR NOx csökkentő rendszer pirométereinek és egyéb berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása.
  • Vízanalitikai mérőrendszer üzemeltetése, karbantartása.
  • Turbinák rezgés, elmozdulás, hőmérséklet mérőrendszereinek és azok kapcsolódó berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása.
  • Technológiába épített nyomás, nyomás különbség és mennyiség mérések üzemeltetése, karbantartása.

Elvárások

  • Folyamatban lévő villamosmérnöki tanulmányok (villamos energiarendszerek szakirány)
  • Gyengeáramú szakképesítés
  • PLC programozás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Építheted velünk a jövődet, valós szakmai tudást szerezhetsz és személyes fejlődésed is segítjük
  • Fix bérezés

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta