Üzemfelügyelő mérnök (Visonta)

Üzemfelügyelő mérnök

Feladatok

  • Erőművi berendezéseknél bekövetkezett üzemzavarok kivizsgálásának felügyelete, abban való részvétel, jelentések készítése és nyilvántartása
  • Az üzemzavarok és az üzembiztonságot veszélyeztető üzemi hibák okainak feltárása
  • Üzemzavar megelőző intézkedések végrehajtásának felügyelete és dokumentálása

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos fellépés
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Windows operációs rendszer és MS Office magabiztos alkalmazása

Előnyök

  • Az erőművi technológia, erősáramú és gyengeáramú berendezések átfogó ismerete, üzemeltetési és karbantartási gyakorlat
  • Technikus/elektrikus végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatása

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta