Energiaellátási részlegvezető (Visonta)

Energiaellátási részlegvezető

Feladatok

  • Visonta bánya középfeszültségű villamos berendezések előírás szerinti üzemeltetésének szakmai felügyelete és irányítása
  • Visonta bánya középfeszültségű villamos berendezések karbantartásának tervezése, karbantartási munkák szakmai felügyelete és irányítása
  • A részleg területéhez tartozó villamos berendezések hatósági utasítások és szabványok által előírt műszaki állapotának biztosítása
  • Az energiaellátási hálózaton végzett tevékenység végrehajtásához szükséges anyagok és alkatrészek igénylése, szakterületére vonatkozó műszaki fejlesztések és külső vállalkozói szerződések előkészítése, felügyelete, koordinálása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, a részleg tevékenységének összehangolása a társ szakterületekkel,
  • A villamos kieső idők csökkentése a lehetőség szerinti minimális költségszintre
  • Visonta bánya elő és felszíni víztelenítés villamos munkáinak tervezése, irányítása és kivitelezése, az elővíztelenítési villamos hálózat üzemeltetése
  • Szabadvezetéki és kábelhálózatok karbantartása, üzemeltetése, üzemzavarok elhárítása
  • Kis és nagyfeszültségű berendezéseken szerelési és kapcsolási műveletek irányítása
  • Villamos hibák behatárolása, elhárítása, kapcsolási műveletek irányítása, üzemzavarok kivizsgálása
  • Visonta bánya villamos energiafelhasználás felügyelete, fogyasztási adatok meghatározása
  • Javaslatot tesz a részleget érintő munkakörök betöltésére, áthelyezésre, vagy elbocsátására vonatkozóan. Javaslatot tesz a beosztott dolgozók bérezésére és jutalmazására vonatkozóan
  • Villamos biztonsági mérések felügyelete, irányítása, kábelszerelési munkák felügyelete
  • Közreműködik a társaság írásos utasításrendszerének, szabályainak végrehajtási folyamatában

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői képességek
  • Higgadt, felelősségteljes magatartás, előrelátás, jó kommunikációs készség
  • Nagy- és kisfeszültségű erősáramú villamos berendezések átfogó ismerete

Előnyök

  • Számítástechnikai ismeretek, SAP ismeretek
  • Bányabeli villamos berendezések ismerete

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Juttatások: cafetéria, bányászati hűségjutalom, utazási hozzájárulás vagy munkásszállás biztosítása, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet- és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta