Villanyszerelő (Nyírbátor)

Villanyszerelő

Leírás

Kozmetikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk villanyszerelő kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Generátorok, motorok, akkumlátorok, vezérlők, kapcsolótáblák, kapcsolók, vezetékek illetve egyéb elektromos eszközök meghibásodott alkatrészeinek szerelése, karbantartása
  • Megelőző javítások és karbantartások elvégzése
  • Elektromos rendszerek telepítése és fejlesztése
  • Megrendelésekhez szükséges igénylőlap elkészítése elektromos berendezésekhez
  • Vízkezelő berendezés karbantartása és sprinkler dízelszivattyú ellenőrzése
  • Áramvédők időszakos felülvizsgálata
  • A kazán és a hőközpont elektromos berendezéseinek karbantartása
  • Gáz lefejtése, kezelése

Elvárások
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent - transzformátorok, egyéb pneumatikus berendezések szerelése
  • Kapcsolatteremtő és ismeretátadó képesség
  • Elemző és problémamegoldó képesség
 #egyjelentkezésszámtalanlehetőség
Amit kínálunk
  • Stabil munkahely
  • Utazási költségtérítés
  • Jelenléti bónusz

Munkavégzés helye

Nyírbátor, Magyarország

Nyírbátor