Villanyszerelő (Algyő)

Villamos rendszerek kivitelezésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

Elvárások:

  • Tervrajzok olvasásának és értelmezésének képessége,
  • Önálló munkavégzés,
  • Csapatmunkára való hajlandóság,
  • Lelkes, elhivatott mentalitás,
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szerelésvezetői szerepvállalás (tapasztalt szakember esetén),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Olaj- és gázipari jártasság,
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte

Feladatok:

  • Ipari területen erősáramú villamos kivitelezés és karbantartás,
  • Villamos alapszerelés kiépítésében való közreműködés,
  • Nyomvonalépítés,
  • Erősáramú kábelek bekötése,
  • Kapcsolási rajz olvasása,
  • Hibakeresés,
  • Norma szerinti villámvédelem kiépítés, ,

Megbízóról:, Fő profilja a villamos rendszerek kivitelezése és karbantartása, Villamos energia ellátó rendszerek és villámvédelmi rendszerek tervezése, Biztonságtechnikai felülvizsgálatok és létesítmények, technológiák komplett villamos energiaellátó rendszerek üzemeltetése, karbantartása.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely,
  • Egyműszakos munkarend (hétfőtől péntekig: 7:00-15:20),
  • Munkaruházat és munkavédelmi felszerelések biztosítása,
  • Összetartó csapat, kellemes munkakörnyezet,
  • Betanulási idő biztosítása,
  • Cafeteria (szabadon választható elemekkel),
  • Egészségbiztosítási lehetőség a hűségprogramunk alapján,
  • Továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Algyő

Algyő