Villanyszerelő pozíció 1 műszakban (Pécs)

Villanyszerelő pozíció 1 műszakban

Leírás

Pécsen található villamosipari automatizálás különböző területein tevékenykedő partnercégünk részére keresünk Villanyszerelő munkatársakat:

Feladatok

  • Villamos vezérlőszekrények szerelése
  • Huzalozás kapcsolási rajzok alapján;
  • Kábelnyomvonalak építése
  • Kábelek húzása és bekötése;
  • Villamos próbáknál való részvétel/közreműködés
  • Üzembe helyezések során aktív részvétel

Elvárások
  • Villanyszerelői végzettség;
  • Önálló és precíz, és minőségi munkavégzés;
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Időszakosan külföldi munka vállalása (magasabb juttatás ellenében)
  • Előny:
    • Villamos vezérlőszekrények gyártásában szerzett tapasztalat;
    • Ipari technológiák villamos szerelésében szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Betanulásban való aktív részvétel
  • Fejlődési lehetőségek
  • Céges munkaruha

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs