Víz, gáz, fűtésszerelő szakmunkás (külföld)

A Techvisie (NEN 4400-1) egy hollandiai építőipari munkaközvetítő iroda. Munkaadóinknak egész Hollandia területére folyamatosan keresünk szakembereket hetes kezdéssel. Víz, gáz, fűtésszerelő szakmunkás

Víz, gáz, fűtésszerelő szakmunkás

Feladatok

A víz, gáz, fűtésszerelő feladatkörébe a következő munkálatok tartozhatnak:

  • Vízvezeték- és lefolyórendszerek szerelése
  • Szaniterek beszerelése és bekötése
  • Geberit/Victaulic rendszer bekötése
  • Fűtésrendszerek beszerelése
  • Autogén hegesztés

Új épületek kivitelezése és régi épületek felújítása is a munkák közé tartozik.

Elvárások

  • Releváns szakmai képesítés
  • Minimum 3-5 év szakmai gyakorlat, külföldön szerzett gyakorlat előny
  • Önállóan vagy páros munkavégzés műszaki tervrajz alapján
  • VCA/SCC vizsga előny
  • Jogosítvány (B), saját gépjármű
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes heti fizetés
  • Fizetett szabadság
  • Hollandiai bejelentés
  • Ingyenes szállás internetkapcsolattal és főzési lehetőséggel
  • Holland egészségbiztosítás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Továbbképzési lehetőség (VCA, emelőgépkezelő vizsga)

Kérjük, küldje el német vagy angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem most" gombra való kattintással.

Érdeklődni telefonon munkanapokon 8.30-17.30 között lehet a +31 570 664 309-es telefonszámon.