VONALI LÉTESÍTMÉNY ELLENŐR (Budapest)

A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság
Logisztikai és Üzemeltetés-támogatási Főmérnöksége

VONALI LÉTESÍTMÉNY ELLENŐR

munkakörbe felvételt hirdet

A munkavállaló feladatai:

  • Az Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság tevékenységéhez kapcsolódó kivitelezési munkák, munkatervnek megfelelő megvalósításának folyamatos ellenőrzése a vonali létesítményeknél;
  • Nem megfelelősségi észrevételek, utaspanaszok ellenőrzése, kivizsgálása, dokumentálása, videó felvétel, fénykép készítése, elemzése;
  • Vonali létesítmények, épületek munkaterületein az általános rend megőrzése, tisztántartási feladatok ellenőrzése, baleseti veszélyforrások megszüntetése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • érettségi bizonyítvány
  • szakirányú műszaki végzettség
  • 3 év szakmai gyakorlati tapasztalat
  • orvosi alkalmasság
  • B kategóriás vezetői engedély

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • jó kommunikációs és együttműködési készség;
  • önálló munkavégzés;
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés;
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség.

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • vállalati országbérlet a munkavállalóknak 1250 Ft-os adminisztrációs díj ellenében a helyközi közlekedésben a VOLÁNBUSZ Zrt., a MÁV-START Zrt., a GySEV Zrt. kijelölt járataira, valamint a MÁV-HÉV Zrt. járataira
  • üdülési lehetőségek
  • igény szerint munkásszállói elhelyezés.

Munkavégzés helye:

  • Munkakezdés és végzés irodai környezetben BKV Zrt. Cinkota Divízió, 1165 Budapest, Bökényföldi út 122. alatt, napi ellenőri feladata során Budapest területén, autóbusz végállomásokon, csomópontokon.

Jelentkezési határidő: 2024. június 23.

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény megjelölésével.

Budapest