VUE.JS Developer (Budapest)

VUE.JS Developer

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik új, dinamikusan fejlődő projekt magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, angolul magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Projektünk célja a kiemelkedő színvonalú digitális vásárlói élmény biztosítása, illetve a modern infrastruktúrák kialakítása, az ehhez szükséges szakmai tudás biztosításával. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • Vue.js alapú webes alkalmazások fejlesztése
  • A fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • Határidők betartása

If you have…

  • Legalább 1 év Vue.js tapasztalat, Vue keretrendszer ismerete
  • Legalább 1 év React vagy Angular tapasztalat
  • Legalább 5 év JavaScript tapasztalat
  • Legalább 1 év Nuxts.js tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Mobil optimalizált weboldalak, reszponzív felületek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodás

Budapest