Warehouse supervisor (Zsámbék)

A hirdetés már lejárt!

Alkatrészek logisztikájával foglalkozó partnerünk számára keresek raktári csapat irányításáért felelős kollégát egy stabil háttérrel rendelkező céghez, családias munkakörnyezetben, Pest megye nyugati részén.

Warehouse supervisor

Feladatok

  • Raktárban dolgozó kollégák munkájának irányítása
  • Raktári folyamatok koordinálása
  • Napi munkaszervezéshez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása
  • Beosztások készítése
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Napi, heti, havi riportok készítése
  • Változásmenedzsment szervezeti változás esetén

Követelmények

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 2-3 éves releváns tapasztalat legalább 10 fős csapat vezetésében
  • Raktári rendszerek és folyamatok magabiztos ismerete
  • Targoncavezetői jogosítványok (3312, 3313, 3324)
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • SZÉP kártya juttatás
  • Karácsonyi bónusz
  • Éves vállalati bónusz
  • Jubileumi jutalom
  • Bejárás támogatás; céges buszjárat, távolsági közlekedéshez bérlettámogatás, gépjármű támogatás
  • Munkaruha
  • Kedvezményes céges ebéd
  • Vitamincsomag

Zsámbék