Warranty supervisor (Oroszlány)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Warranty supervisor

Feladatok

  • Garanciális reklamációkból származó hibák elemzése és riportálása;
  • Garanciális csapat vezetése, szakmai irányítása;
  • Havi, éves pénzügyi előrejelzések elkészítése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Garanciális megállapodások megkötése;
  • 8D analízisek készítése és az intézkedések felkövetése;
  • Statisztikák, elemzések készítése, riportálása a vezetőség felé;
  • A csapat szakmai továbbképzése, fejlesztése;
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás;
  • Min. 5 év autóipari cégnél szerzett minőségirányítási tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat;
  • ISO/TS – IATF 16949 és ISO 14001 szabvány ismeretek;
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete.

Előnyök

  • Német és/vagy francia nyelvtudás
  • Garanciális ügyintézésben jártasság
  • Autóipari OEM kommunikációban szerzett gyakorlat
  • Minőségbiztosítási vezető területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány