WEB fejlesztő, programozó (Pécs)

WEB fejlesztő, programozó

Kik vagyunk?

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 27 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén.

Kit keresünk?

Cégünk egy közösség. Olyan kollégát keresünk, aki tudásával, ötleteivel, személyiségével hozzájárul összetartó csapatunk sikereihez. Modern és családias munkahelyre keresünk munkatársat.

Feladatok

Cégünk által létrehozott komplex rendszerek fejlesztése során programozói feladatok ellátása.

  • Az elvégzett munkádról dokumentáció készítés
  • Együttműködés a fejlesztési területekkel
  • Önálló munkavégzés, kreatív gondolkodás, nyitottság az újdonságok felé
  • Felelősségteljes munkavégzés

Elvárások

  • Informatikai végzettség (BSC, MSC)
  • Minimum 2-3 éves releváns webes-fejlesztői tapasztalat
  • PHP 5.6+ magabiztos ismerete
  • Javascript magabiztos ismerete és használata, framework ismeret ( jQuery )
  • Objektum orientált fejlesztési szemlélet
  • Képesség önálló munkára
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság

Előnyök

  • GIT tapasztalat
  • Linux rendszerek ismerete
  • Adatbázis kezelők ismerete: MySQL és MSSQL
  • MVC (Model-view-controller) ismerete
  • PHP keretrendszerek ismerete (Symfony, Laravel)
  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • Megvalósult projektek bemutatása
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Szakmai tudáson, tapasztalatokon és képességeken alapuló stabil, versenyképes javadalmazás
  • Hosszú távú munkalehetőség egy országosan elismert és sikeres vállalatnál
  • Képzési lehetőségek
  • Jó csapat, színvonalas munkafeltételek
  • Család-barát, kiszámítható és rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

Magyarország, Baranya, Pécs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Pécs