Webfejlesztő (Budapest)

Webfejlesztő

Feladatok

  • Web alapú megoldások (belső és nyilvános) fejlesztése és karbantartása;
  • aktív részvétel a megoldások tervezésében, elkészítésében és karbantartásában,
  • frontend és/vagy backend fejlesztése;
  • a felhasználók számára megjelenő egyéb webes felületi feladatok
  • követelmények részfeladatokra bontása és fejlesztési idők becslése

Elvárások

  • 3-5 éves PHP fejlesztői szakmai tapasztalat
  • PHP 7.x (8) naprakész ismeret
  • HTML JavaScript ismeret
  • CSS, CSS framework ismeretek (Bootstrap,)
  • Stabil adatbázis kezelési ismeretek (MySQL)

Előnyök

  • Angular/React tapasztalat
  • Verziókezelő szoftver használatának ismerete (Git)
  • Fejlesztői tesztelési eljárások ismerete
  • Szakmai igényesség, Jó problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • kezdő fizetés:bruttó 900.000 Ft
  • biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
  • cafeteria juttatási csomag (bruttó 200.000 Ft)
  • ruházati ellátmány (éves szinten 96.625 Ft – ami szabadon elkölthető ruházat vásárlására)
  • rendszeres egészségügyi szűrések
  • szociális juttatások
  • utazási költségtérítés
  • továbbtanulás támogatása
  • kedvezményes sportolási és utazási lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • család- és gyermekbarát munkahely

Budapest