Webshop adminisztrátor (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Jelenleg több mint 30 diákunk dolgozik a Magyar Telekom Nyrt.-nél, akiknek mentori programokkal és a betanítást követően további oktatásokkal biztosítjuk a fejlődési lehetőséget.
Csatlakozz te is és légy értékes tagja a csapatunknak! Együtt Veled!

Webshop adminisztrátor

Feladatok

  • Webshop felületen feladott ügyféligények rögzítése
  • Háttéradatok adminisztrációja
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelektől érkező megrendelések feldolgozása saját rendszerekben
  • Kimenő hívás indítása ügyfelek felé, rendelés részleteinek egyeztetése (nem értékesítés)
  • Bejövő hívás fogadása munkatársaktól

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Word/Excel felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 8.00-20.00 között rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 20 órában (alkalmanként akár 1-2-3-4-6-8-12 órában), de heti 40 óra is vállalható
  • Órarendhez igazodó 4 -12 órás beosztás

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 1534 Ft/óra + időszakos bónuszok, mellyel elérhető akár nettó 2.000 Ft/óra
  • Továbbképzések esetén további bruttó +80 Ft/óra, illetve további + 40 Ft/óra
  • Sávos bérrel is kegészülhet az alapbér: bruttó 60 / 100 / 160 / 240 Ft/óra, itt töltött időtől függően
  • Megkereshető minőségi jutalék: bruttó 0-100.000 Ft/hó
  • Egyszeri belépési díj: bruttó 20.000 Ft
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal
  • A munkavégzés teljes mértékben home officeban történik
  • Mentor segíti a szakmai fejlődést
  • Izgalmas szektorban, hosszú távú diákmunka
  • Előrelépési lehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Országos, home office