Webshop adminisztrátor és tartalom menedzser (Budapest)

Webshop adminisztrátor és tartalom menedzser

A Hoppline Kft. egy több mint tíz éves magyar tulajdonú vállalkozás, amely internetes kereskedelemmel foglalkozik, saját márkás termékeket értékesítünk.

Termékeink internetes vásárlásra specializált használati tárgyak, kertbe, házba, azon belül is nappaliba, konyhába, dolgozószobába.

A CEE régióban öt országban üzemeltetünk saját webáruházat, ill. jelen vagyunk piactér platformokon is

Feladatok:

  • Weboldal szövegírás, weboldal tartalom felügyelet, rendszeres frissítés
  • Hírlevelek szövegírása és elkészítése
  • Együttműködés a grafikussal
  • Termékajánlatok feltöltése saját, és partner webáruházak felületére
  • Kapcsolattartás partnerekkel és társosztályokkal
  • Kisebb fordítási feladatok (AI segítségével is)
  • Riportok készítése
  • Webshop napi operatív feladatainak ellátása
  • Webáruházzal kapcsolódó, online piacterek kezelése
  • Ad Hoc jellegű feladatok

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvhasználat szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatszintű és önálló precíz munkavégzés
  • Határidők folyamatos nyomon követesére és betartására
  • Párhuzamosan futó feladatok, projektek teljes átlátása, a munkafolyamatok optimalizálása
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek (Excel)
  • Barátságos és csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  • 1-3 év releváns, hasonló területen szerzett munkatapasztalatod van
  • Érdeklődsz az internetes kereskedelem iránt
  • Ismersz és/vagy dolgoztál már webshop motorokkal (Magento)
  • Van gyakorlatod tartalomgyártás területén és kiváló a helyesírásod
  • Kreatív vagy
  • Érdeklődsz az „AI” iránt

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt, fix bérezéssel
  • Munkavégzés zuglói barátságos irodánkban (nem home office)
  • Támogató, innovatív csapatot és vezetőket, akik kíváncsiak az ötleteidre és hosszútávon terveznek Veled
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • Rendszeres és őszinte visszajelzést a munkádról
  • Korrekt betanítási folyamatot

Munkahelyi extrák:

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát

Munkavégzés helye:

  • 1141 Budapest, Szugló utca 130.

Budapest