Kulturális programszervező (Budapest)

Szeretnél részese lenni Budapest I. kerület kulturális életének? Kedveled az irodalmat, a művészeteket, a történelmet, a zenét és a filmeket? Jól hangzik, hogy az 1900-ban épült Budai Polgári Kaszinó patinás és mégis modern épületében dolgozol? Ha bármelyikre igen a válaszod, ne gondolkozz tovább, jelentkezz a MáraiKult csapatába!

A Budavári Kulturális Nonprofit Kft., amely kulturális programok szervezésével és koordinálásával foglalkozik, 8 helyszínen kínál hétről - hétre színes programokat az I. kerületi lakosok és az egész főváros nézőközönsége számára.

Színtereink:

  • 1.) A Márai Sándor Művelődési Ház, amely a kisgyermekek számára szervezett interaktív zenei programokon, készségfejlesztő foglalkozásokon át az esti könnyű- és komolyzenei koncerteken keresztül, az ismeretterjesztő és pszichológiai előadás-sorozatokig, közösségi programokig, filmvetítésekig kínál kellemes szórakozást.
  • 2.) A Virág Benedek Ház az egész évben futó kiállításai mellett a szabadtéri programoknak ad otthont varázslatos hangulatú belső udvarán.
  • 3.) A Jókai Anna Szalon a komolyzenei koncertek és irodalmi beszélgetések színtere.
  • 4.) A Vízivárosi Klub, amely klubfoglalkozások, közösségi beszélgetések, gombfoci-bajnokságok bázisa.
  • 5.) A Várnegyed Galéria az I. kerületi alkotók műveinek biztosít bemutatkozási lehetőséget.
  • 6.) A Tér-kép Galéria a kortárs művészet pezsgő színtere havi kiállításaival.
  • 7.) Az Országház utcai Könyvtár. az I. kerületi lakosok bibliotékája.
  • 8.) A Borsos Miklós Emléklakás, amely a Várban, az Úri utcában található lakásmúzeum.

Téged keresünk, ha magadra ismersz az alábbi leírásban:

Kulturális programszervező

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • A Budavári Kulturális Nonprofit Kft. kulturális programjainak tervezése és megvalósítása
  • A Kft. helyszínein terembérlet értékesítési feladatok ellátása
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Bizonyos programoknál helyszíni jegyértékesítés

Elvárt végzettség: A 475/2020. (X. 30.) Korm. rendelet szerinti felsőfokú közművelődési szakképzettség: felsőfokú oktatási intézményben szerzett népművelő, közművelődési előadó, művelődésszervező, művelődési menedzser, művelődési (és felnőttképzési) menedzser, andragógus (művelődésszervező szakirány), kulturális mediátor, kulturális közösségszervező, ifjúsági közösségszervező, humánfejlesztő, közösségi művelődés tanár szakképzettség, valamint az ezzel egyenértékű, az államilag elismert felsőfokú szakképzettséget nyújtó képzés szerinti, felsőfokú végzettségi szintre épülő közművelődési szakember, kulturális menedzser, közművelődési menedzser szakképesítés

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Problémamegoldó készség
  • Csapatban történő munkavégzés képessége
  • Határozott, ugyanakkor udvarias fellépés
  • Pontosság, felelősségteljes viselkedés
  • Kulturált megjelenés
  • Rugalmasság, segítőkészség
  • Nyitottság hétvégi és esti munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Kulturális területen szerzett programszervezői tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás vagy más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható munkahely, amely folyamatosan fejlődik
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Munkaeszközök: mobiltelefon, laptop
  • Cafeteria és a munkába járás támogatása

  • Önéletrajzát 2024. május 19-ig várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
  • Munkakezdés: 2024. július 1.
Budapest