Marketing specialista (Budapest)

Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Marketing specialista

Amit kínálunk:

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!, Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!, ,

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?,

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek,
  • Innovatív környezet,
  • Izgalmas projektek,
  • Munka és magánélet egyensúlya,
  • Laptop, telefon,
  • Irodai masszázst biztosítunk,
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények,
  • Modern, kellemes munkakörnyezet,
  • Próbaidő után Home Office lehetőség

Feladatok:

  • Cégünk által képviselt Drone2B brand arculatának és marketing stratégiájának kreatív motorja vagy,
  • Irányítod és menedzseled a webes és a közösségi média platformokon megjelenő tartalmat,
  • Izgalmas blogbejegyzéseket és szöveges tartalmakat alkotsz,
  • Hatékony e-mail marketing kampányokat hozol létre, hogy kapcsolatot teremtsünk az ügyfeleinkkel,
  • Optimalizálod a keresőmotorokban való megjelenést,
  • Elemzéseket készítesz, hogy értsük és optimalizáljuk a marketingtevékenységeinket,
  • Promóciókat, rendezvényeket és kiállításokat szervezel,
  • Riportokat, statisztikákat és vezetői jelentéseket készítesz, hogy bemutassuk a marketingteljesítményt és javaslatokat tegyünk a továbbfejlesztésre,
  • Aktívan támogatod az értékesítési csapatot és részt veszel az exportértékesítésben,
  • Figyeld a piacot és a versenytársakat, hogy mindig lépéselőnyben legyünk
  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul,
  • Google Adwords és Analytics ismerettel rendelkezel,
  • Van tapasztalatod social media marketingben,

Előny, ha grafikai ismeretekkel rendelkezel, Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni, Precíz és pontos vagy, Talpraesett, proaktív és eredményorientált vagy

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest