WEBSHOP VEVŐSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi FMCG partnerünk részére keresünk munkatársat

WEBSHOP VEVŐSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR

(16-0992)

pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfelek tájékoztatása a termékekről és a szolgáltatásokról,
  • Esetleges árukészlet hiány esetén megoldások keresése, segítségnyújtás,
  • A visszaküldött termékek adminisztrációja, nyomon követése,
  • Napi göngyöleg beérkezés kezelése,
  • Adminisztrációs feladatok.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Modern környezet,
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0992”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

www.humanfield.hu

Budapest