3D Design & Content Fejlesztés (REF2452B) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

3D Design & Content Fejlesztés (REF2452B)

Állás leírása

A Deutsche Telekom MMS GmbH 2019 óta ügyfele és üzleti partnere vállalatunknak és alapvetően a DTAG csoport meghatározó innovációs és digitalizációs szolgáltatója.

Ezen dinamikusan fejlődő üzletág magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, angolul és németül magabiztosan beszélő, tapasztalattal rendelkező szakembert. A projektünk célja a kíváló felhasználói élmény biztosítása megfelelő szakértelemmel. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hétköznapjaid az agilis munkavégzés jegyeiben töltöd és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Szeretnél lenyűgöző, 3D-s élményeket tervezni és létrehozni? Álmaidban a kreativitás és a csapatmunka vezető szerepet játszik? Ha igen, akkor csatlakozz a 3D Design csapatunkhoz, és indulj el egy izgalmas úton!

Feladatok:

  • Képzeld el és hozd létre a lenyűgöző 3D élményeket, amelyek magukba szippantják és lekötik a felhasználókat.
  • Tervezd és hozz létre a magas minőségű 3D tartalmakat és animációkat, hogy vizuálisan lenyűgözővé tedd a projektjeinket.
  • Dolgozz együttműködve egy lelkes csapatban, hogy valóra váltsuk a kreatív elképzeléseket.

Elvárások

  • Kiváló minőségű 3D tartalmak tervezése a Blender vagy a Maya segítségével.
  • 3-5 év tapasztalat a 3D tervezés területén, ami alatt rengeteg kreatív projektben vettél részt.
  • Legalább B2 szintű angol nyelvtudás, hogy hatékonyan kommunikálhass a csapattal.
  • Képzeld el és hozz létre a lenyűgöző 3D élményeket, amelyek magukba szippantják és lekötik a felhasználókat.
  • Képesítésedet támaszd alá a legutóbbi két év munkáiból összeállított portfólióval.

Előnyök

  • Ismeret az AR/VR tervezés területén, hogy még gazdagabbá tehessük az élményeket.
  • Tapasztalat az Unreal vagy a Unity használatában, ami további lehetőségeket nyit meg számodra.
  • Játéktervezési háttér, hogy még izgalmasabbá tedd a felhasználói élményt.
  • Képzettség a 3D animáció terén, hogy dinamikus és vizuálisan lenyűgöző elemeket hozz létre.

Munkavégzés helye

  • Budapest
  • Debrecen
  • Pécs
  • Szeged

Budapest