Adatrögzítő, törzskezelő (Budapest)

Budapesti székhelyű kereskedelmi cég keresi új kereskedelmi asszisztens munkatársát nyitott, precíz önálló munkavégzést kedvelő, de monotonitást is jól viselő, munkájára igényes kolléga személyében.

Adatrögzítő, törzskezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • résztvétel a Back Office rendszer működtetésében,
  • kiskereskedelmi cégcsoport központ cikktörzsének kezelése
  • adatok, változások, akciók kezelése
  • Excel táblázatok kezelése

Elvárások:

  • emelt szintű felhasználói Excel tudás (interjú során teszteljük),
  • nyitottság új rendszer ( saját kereskedelmi program ) elsajátítása

Előnyök:

  • törzskezelésben szerzett tapasztalat
  • kiskereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kellemes, kulturált, irodai munkakörnyezet
  • családias, barátságos hangulat, biztos, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest