Adminisztrációs munkatárs (Budapest)

A Relax 2000 Kft, mint az árnyékolástechnikai piac meghatározó résztvevője, azonnali munkakezdéssel munkatársat keres Adminisztrációs munkakörbe.

Adminisztrációs munkatárs

Elvárások

  • Min. középfokú iskolai (műszaki vagy közgazdasági) végzettség
  • Számlázói program magabiztos használata (Kulcs-Soft ismerete előnyt jelent)
  • Megrendelések feldolgozása és árajánlatok készítése, számlázás
  • Adminisztratív feladatok, általános irodai ügyintézés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, csapatszellem
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • A pályázó önmagára és környezetére egyaránt igényes személyiség
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • IV. kerület és vonzáskörzeti lakhely

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Változatos, kihívásokat jelentő munkakör

Munkavégzés helye

Budapest IV. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével

Budapest