Adminisztrációs munkatárs román nyelvtudással (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Europ Assistance több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. Munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettség jegyében gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni csapatuknak, most jelentkezhetsz!

Adminisztrációs munkatárs román nyelvtudással

Feladatok

  • Beérkező kárigények, számlák előfeldolgozása a SAX-ban
  • Beérkezett számlák feldolgozása, rögzítése IRC applikáció felhasználásával
  • Szolgáltatói mail-ek feldolgozása
  • Információszolgáltatás a belső szabályozásnak megfelelően

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább egy évig
  • Középfokú, aktív angol és román nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek (főleg Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés
  • Pénzügyi alapismeretek

Munkaidő

  • Hétköznaponként és akár hétvégén is végezhető diákmunka
  • Minimum heti 20 óra vállalásával 7:00-19:00 között,
  • Rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas munkarend
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati vagy biztosítói területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest