Adminisztratív munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk fő tevékenysége a kisfeszültségű villamos készülékek és alkatrészek forgalmazása, valamint ezek felhasználásával kapcsolatos tanácsadás. Jelenleg 8 országban képviseltetik magunkat.

Adminisztratív munkatárs

Feladatok

  • Műszaki osztály munkájának a segítsége adminisztratív szempontból
  • Termékkatalógus alapján termékek paramétereinek (hosszúság, szélesség, magasság) adminisztrálása Excel táblában
  • Szükség esetén a termékkatalógusban szereplő termékek mérése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között végezhető diákmunka, előre egyeztetett beosztás alapján
  • Heti  min. 30 óra vállalása rugalmasan

A telephelyet érdemes autóval megközelíteni, de a BKK buszmegálló 5-10 perc sétára található. (104,126-os járat)

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2000 Ft lesz
  • Rövid távú diákmunka

Előnyök

  • Heti 40 óra vállalása

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Budapest