Adminisztrátor (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

Ha van tapasztalatod adminisztratív munkakörben, szerződések kezelésében, és szívesen dolgoznál egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél, akkor egy szuper lehetőséget kínálunk számodra Biatorbágyon.

Adminisztrátor

Feladatok

  • Dokumentumok adminisztrálása a cég online rendszerében
  • Szerződések, nyilatkozatok kezelése, nyomon követése: szükséges aláírások begyűjtése, dokumentumok kiküldése, majd adminisztrálása, lefűzése
  • Külföldi irodákkal, valamint ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Nyilvántartások vezetése
  • Dokumentumtípusok felismerése, attribútumok megértése
  • Munkatársakkal való kapcsolattartás, együttműködés
  • Esetenként recepciós kolléga helyettesítése

Követelmények

  • 2-4 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás
  • Min. középfokú végzettség
  • Proaktív, lelkes hozzáállás
  • Motivált, csapatjátékos személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • piacvezető, dinamikusan fejlődő, stabil munkáltató
  • versenyképes fizetés, benzintámogatás
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy