Adminisztrátor, Adatrögzítő, Hirdető (Budapest)

Új kollégát keresünk használt telefonok rögzítésére, fotózására, hirdetésére, hívások kezelésére.

A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

  • Beérkezett készülékek rögzítése és nyilvántartása
  • Készülékek tesztelése és állapotuk felmérése
  • Készülékek hirdetése online platformokon
  • Bejövő hívások kezelése és ügyfelek tájékoztatása
  • Ügyfelek kiszolgálása szükség esetén, vásárlások lebonyolítása

Elvárások:

  • Precizitás és figyelem a részletekre
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság és csapatszellem

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos és fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség a technológia területén
  • Stabil munkahely egy növekvő cégnél

Munkavégzés helye és ideje:

  • Helyszín: 1153 Budapest, Pázmány Péter utca 10
  • Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 10:00 - 18:30 (rugalmas)

Munkabér

  • nettó  350 000 - 350 000  Ft  / hó
Budapest