Adminisztrátor (követelés kezeléssel összefüggésben) (Budapest)

Budapest

I. kerületi ügyvédi iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Adminisztrátor (követelés kezeléssel összefüggésben)

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Word, Excel),
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • Ügyfélközpontú gondolkodás,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Precizitás,
  • Monotonitás tűrése,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Proaktivitás,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Csapatmunkában való kollektív részvétel

Előnyt jelent:

  • Ügyvédi irodában szerzett szakmai tapasztalat,
  • Jogi asszisztens képesítés,
  • ECDL bizonyítvány,
  • Gépírás tudás,
  • Erkölcsi bizonyítvány (3 hónapnál nem régebbi),
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Feladatok:

  • A követelés kezelés során végzett ún. adminisztratív behajtással összefüggésben felmerülő tevékenységek során beérkező ügyfél megkeresések feldolgozása szóban (telefon) és írásban (postai levél, telefon), valamint a követelés kezeléssel kapcsolatosan felmerülő egyéb irodai feladatok elvégzése, pl.: postázás, levelek iktatása, stb.,

, Megbízóról:,

1998. áprilisában alapított ügyvédi iroda mely a "klasszikus" ügyvédi irodáktól némiképp eltérően az Ügyvédi Irodában külön divízió foglalkozik közüzemi és egyéb követelések kezelésével, bírósági eljárás útján történő érvényesítésével, így ezen a területen - a speciálisan ezen feladatra kialakított infrastruktúrán túl - nem elhanyagolható mértékű tapasztalattal állnak ügyfeleik rendelkezésére.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + caffetéria),
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest