Adminisztrátor munkatársat keresünk (Budapest) (Budapest)

Adminisztrátor munkatársat keresünk (Budapest)

Feladatok

  • Munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű ügyintézés előkészítése és továbbítása a bérszámfejtés felé.
  • A JDolber programban az elektronikus jelenléti ívek ellenőrzése.
  • A betegszabadság, táppénzigazolások átvétele, igazolás kiállítása, nyilvántartása, adatszolgáltatás a bérszámfejtés részére.
  • A munkába járással kapcsolatos költségek, a megbízási díjas munkavállalók havi elszámolásával kapcsolatos adatok nyilvántartása és továbbítása a bérszámfejtés részére.
  • A személyi anyagokhoz szükséges iratok szabályszerű tárolása, a módosítások időrend szerinti irattárazása.
  • A Központ bérügyi osztályával kapcsolattartás, adatszolgáltatás.
  • A munkaviszonyban lévő dolgozók naprakész nyilvántartásának vezetése az intézmény/gazdasági vezető utasítása alapján.
  • Munkavállalók igénybevett szabadságának ellenőrzése.
  • Munkaügyi adatszolgáltatás Hatóságok részére.
  • Intézményi levelezés kezelése, iktatása, postázásra előkészítése.

Elvárások

  • Közgazdasági szakközépiskola, vagy érettségi.
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek.
  • A fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása.
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre.
  • Pontos, körültekintő munkavégzés.
  • Terhelhetőség, együttműködési készség.
  • Büntetlen előélet.

Előnyök

  • Adminisztráció, munkaügyi ügyintézés területén szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség.
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések támogatása.
  • Emberséges munkakörnyezet.
  • Önálló munkavégzés.
  • Cafeteria.

Leírás

Megbízónk egyházi szociális intézmény fenntartásában működik. Az integrált intézmény idősotthoni ellátást nyújt 265 főnek és napközbeni ellátást 10 fő részére. Intézményük keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a fővárosban.A katolikus intézmény adminisztrátor munkatársat keres teljes munkaidőben. Betölthetőség időpontja: azonnal.

Munkavégzés helye

1029 Budapest,

Budapest