Akusztikai mérnök (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

ÚJ pozícióba keresünk tapasztalt kollégát egy nemzetközi gyártó vállalat részére.

Ő lesz az ELSŐ ilyen szakember Partnerünknél, így szaktudására nagyon fognak számítani.

A pozíció megnevezése:

Akusztikai mérnök (Heves megye)

Feladatok

  • A leendő kolléga autóipari termékek és alkatrészek komplex akusztikai és elektrotechnikai méréseit fogja elvégezni, ill. ezen méréseket elemzi és dokumentálja;
  • Végiggondolja és fejleszti az akusztikai mérési módszerek folyamatát, ill. új szempontokat javasol a mérések elvégzésére vonatkozóan;
  • A termék vezérlési módszereinek fejlesztése (elektronikus áramkörök tervezése/terveztetése);
  • Mikrokontrollerek programozása (pl. Arduino);
  • Nemzetközi projektekben aktív részvétel;
  • A tesztelést elvégző gépek kvalifikálása, kalibrálása, ill. az ezen gépeken lévő adatok/fájlok elemzése.

Elvárások

  • Akusztikai területen szerzett releváns tapasztalat, lehetőség szerint gyártó vagy fejlesztő vállalatnál;
  • Mérnöki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Matlab vagy Phyton programozásban jártasság;
  • Akusztikai mérési technológiák ismerete.

Amit kínálunk

  • Heti 1 home office lehetőség.
  • Motiváló, a piacnak megfelelő bérezés.
  • Juttatások, cafeteria.
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

  • Eger

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Eger