Alapanyag beszerző / Beszállítói kapcsolattartó (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat.

Tapasztalt kollégát keresünk részükre, támogató légkörű csapatba,

az alábbi pozícióba:

Alapanyag beszerző / Beszállítói kapcsolattartó

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges anyagok rendelése, időre rendelkezésre bocsátása a termelés számára;
  • Az integrált vállalatirányítási rendszeren keresztül érkező igények feldolgozása, ennek adatainak karbantartása;
  • Szállítói megrendelések és lehívások kiadása ellenőrzése, kapcsolattartás a beszállítókkal, a beszállítások koordinálása;
  • Beszállítás határidejével vagy mennyiségével kapcsolatos problémakezelés, azonnali intézkedés a helyettesítő vagy kiváltó anyag beszerzésére;
  • Anyagkészlet jelentés: mennyiség, érték;
  • Részvétel a leltárokon;
  • Területéhez tartozó KPI-ok figyelése.

Elvárások

  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Excel és valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Talán a legfontosabb, hogy nagyon támogató csapatba keressük a kollégát: fogják segíteni a beilleszkedést és a betanulást;
  • Béren felüli juttatások: cafeteria, bejárástámogatás;
  • Hosszú távú és stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Tatabánya